Mansur Yavaş’tan Bayram Mesajı

Mansur Yavaş: ”Ankaralı Hemşehrilerimizin, Aziz Milletimizin ve İslam Aleminin Ramazan Bayramı Kutlu Olsun”

Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur Yavaş, “Büyüklerimizi, akraba ve komşularımızı ziyaret edeceğimiz; merhamete muhtaç, yetim, öksüz ve hastaların yüzlerinde tebessüm olduğumuz nice bayramlar olmasını diliyor; büyüklerimizin ellerinden, geleceğimizin teminatı gençlerimizin gözlerinden öpüyorum. Ankaralı hemşehrilerimizin, aziz milletimizin ve İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramı kutlu olsun” dedi.

ABB Başkanı Yavaş, vatandaşların Ramazan Bayramı’nı bugün yayımladığı bir mesajla kutladı. Başkan Yavaş’ın mesajı şöyle:

Mansur yavaş: ''ankaralı hemşehrilerimizin, aziz milletimizin ve i̇slam aleminin ramazan bayramı kutlu olsun''
Mansur Yavaş: ”Ankaralı Hemşehrilerimizin, Aziz Milletimizin Ve İslam Aleminin Ramazan Bayramı Kutlu Olsun”

Rahmetin ve bereketin müjdelendiği, manevi duyguların en üst seviyede hissedildiği mübarek Ramazan ayını geride bırakarak bir bayrama daha erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Büyükşehir Belediyemiz mübarek Ramazan Bayramı’na kentimizi hazırlamak adına Ankara’nın ana arterlerini, sembol noktalarını, merkez ve ilçelerinde bulunan mezarlıkların tamamını temizleyerek ziyaretlere hazır hale getirdi.

ASKİ, Ankara İtfaiyesi, Ankara Zabıtası ve ANFA Güvenlik ekipleri bayramda da 7/24 esasına göre mesailerini sürdürmeye devam ederken, EGO Genel Müdürlüğü’ne ait toplu taşıma araçları da (otobüs, metro, teleferik) bayram süresince ücretsiz olarak vatandaşlarımıza hizmet verecek. Hemşehrilerimiz bizlere her türlü taleplerini Başkent 153 Çağrı Merkezi’miz üzerinden 24 saat esasına dayalı olarak iletebilecek. Bu vesileyle, Bayram tatili nedeniyle yola çıkacak olan hemşerilerimin de yola çıkmadan önce uykularını almalarını, emniyet kemeri kullanmalarını ve mola sürelerini ihmal etmeden yolculuk etmelerini özellikle istirham ediyorum.

Büyüklerimizi, akraba ve komşularımızı ziyaret edeceğimiz; merhamete muhtaç,yetim, öksüz ve hastaların yüzlerinde tebessüm olduğumuz nice bayramlar olmasını diliyor; büyüklerimizin ellerinden, geleceğimizin teminatı gençlerimizin gözlerinden öpüyorum. Ankaralı hemşehrilerimizin, aziz milletimizin ve İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramı kutlu olsun.

Güncel Haberler

Benzer Haberler

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz