Yavaş ve Yaşar, Yenimahallelilerle Kucaklaştı

Başkan Yaşar, seçimin ardından ilk mesai gününde;Yenimahalle Belediye Başkanlığı önünde “Büyük Yenimahalle Buluşması” düzenleyerek ilçe sakinleriyle kucaklaştı.

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Yenimahalleli vatandaşların teveccühü ile 4’üncü kez belediye başkanı seçildi. 2019 Mahalli İdareler seçimlerinde %58.35 oy oranıyla seçilen Başkan Yaşar, 2024 seçimlerinde oylarını arttırdı ve henüz resmi olmayan sonuçlara göre 59.16’lık oranla en yakın rakibine 114 bin 909 oy fark atarak Yenimahalle’de tarih yazdı.

Büyük buluşmaya; CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Taşçıer, Ankara Milletvekilleri Tekin Bingöl, Murat Emir, CHP İl Başkanı Ümit Erkol, CHP Yenimahalle İlçe Başkanı Gökay Yıldırım, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Keçiören Belediye Başkanı Dr. Mesut Özarslan ve alanı hınca hınç dolduran ilçe sakinleri katıldı.

Başkan yaşar, seçimin ardından ilk mesai gününde;yenimahalle belediye başkanlığı önünde “büyük yenimahalle buluşması” düzenleyerek ilçe sakinleriyle kucaklaştı.
Başkan Yaşar, Seçimin Ardından Ilk Mesai Gününde;Yenimahalle Belediye Başkanlığı Önünde “Büyük Yenimahalle Buluşması” Düzenleyerek Ilçe Sakinleriyle Kucaklaştı.

Hedefim birinci sıra

Mutluluğunu vatandaşlarla paylaşan Başkan Fethi Yaşar, “2009 yılında yine bu meydanda mazbatamı aldıktan sonra sizlere bir söz vermiştim. Artık Yenimahalle bir ırkın, bir inancın, bir düşüncenin belediyesi değil ilçede yaşayan her yurttaşın belediyesi olacak dedim ve 15 yıldır bu düşünceyle sizlere hizmet ettim. Yeni bir dönem başlıyor ve biz aynı düşünceyle yolumuza devam edeceğiz. Uzun bir kampanya sonucunda seçimi büyük bir oy farkıyla tamamladık. Bana oy veren, oy vermeyen tüm yurttaşlarıma teşekkür ediyorum. Çok şükür ki kimsenin burnu kanamadan, demokrasi şöleni içerisinde bu seçimi gerçekleştirdik. Seçime giderek demokratik hakkını kullanan tüm yurttaşlarıma şükranlarımı sunuyorum.

Bm2a3198
Yavaş Ve Yaşar, Yenimahallelilerle Kucaklaştı

2009 yılında gelişmişlikte 180’inci sırada aldığımız Yenimahalle’yi 15 yılda 5’ inci sıraya taşımanın gururunu yaşıyoruz. Hedefimiz önümüzdeki beş yıl içerisinde Cumhuriyetin ilçesi Yenimahalle’yi 1’inci sıraya taşımaktır. Bugüne kadar olduğu gibi vatandaştan aldığımız vergiyi yine vatandaşımıza hizmet olarak götürmeye devam edeceğiz” dedi.

Gvn 8812
Yavaş Ve Yaşar, Yenimahallelilerle Kucaklaştı

16 belediyemizle herkesi kucaklayacağız

Ankara’da kazanılan 16 ilçenin belediye başkanlarını tebrik eden ve Yenimahallelilere teşekkür eden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, “Yenimahalle örneğinde olduğu gibi CHP’li belediyelerin insan odaklı hizmetlerinin vatandaşlarımızdan takdir gördüğü ortadadır. Sizler olmadan böyle bir başarıyı elde etme imkanımız asla yoktu. Biz beton ve plastik yerine gerçek belediyeciliğin ne olduğunu gösterdik. Ankara halkı da rekor oyla bu belediyecilik anlayışını benimsedi ve sandıkta gereğini yaptı. Fethi Başkanın bir diğer başarısı da hiç kimseyi ayırmadan herkesi kucaklamasıydı. Biz hepinizden vergi alıyorsak hepinize eşit hizmet boynumuzun borcudur. Biz bu şekilde çalıştık ve bundan sonra da inşallah 16 belediyemizle böyle devam edeceğiz” dedi.

Gvn 8723
Yavaş Ve Yaşar, Yenimahallelilerle Kucaklaştı

Türkiye’ye bahar geldi

CHP Ankara İl Başkanı Ümit Erkol ise “Çok güzel bir geceyi bitirdik ve çok güzel bir sabaha uyandık. Bugün sokakta herkesin yüzü gülüyor, umutlar artmış. Bahar geldi Türkiye’ye. Şuanda Türkiye’ye baharı getiren 3 belediye başkanımız aramızda. Her birini tebrik ediyorum. Yolunuz, yolumuz açık olsun. Bahar havası hep daim olsun” diye konuştu.

Güncel Haberler

Benzer Haberler

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz