UŞAK BELEDİYE BAŞKANI ÖZKAN YALIM: “UŞAK’IN SORUNLARINI ÇOK İYİ TESPİT ETTİK”

Resmi olmayan sonuçlara göre CHP’den Belediye Başkanı seçilen CHP’li Özkan Yalım, seçimleri tarihi bir farkla kazanacağını söylediğini belirterek, “Peki bu nasıl oldu? Önce azimle ve de istekle, ekibimiz ile birlikte ciddi anlamda çalıştık. Yani Uşak’ın ciddi anlamda sorunları vardı biz bu sorunları çok iyi tespit ettik ve bu sorunları çok iyi anlattık” dedi.

Uşak’ın sorunları

Uşak
Uşak Beledi̇ye Başkani Özkan Yalim: "Uşak’in Sorunlarini Çok İyi̇ Tespi̇t Etti̇k"

Yeni Belediye Başkanı resmi olmayan sonuçlara göre CHP’li Özkan Yalım oldu. Üç dönem Cumhuriyet Halk Partisi Uşak Milletvekilliği yapan Özkan Yalım yüzde 40,89, AKP Belediye Başkan adayı Mehmet Çakın yüzde 24,31 oy aldı. Seçim sonuçlarının ardından Yalım, vatandaşlarla birlikte sonuçları kutladı. 

Özkan Yalım şunları söyledi:

“Bizi destekleyen tüm vatandaşlarımıza selam, saygılarımı sunuyorum ve çok teşekkür ediyorum. Biliyorsunuz ki bu tarihi farkı ben 2-3 aydır söylüyordum. Yani özellikle çalışmalarımız esnasında seçimleri tarihi bir farkla kazanacağımızı bildiriyordum. Peki bu nasıl oldu; önce azimle ve de istekle, ekibimiz ile birlikte ciddi anlamda çalıştık.

Yani Uşak’ın ciddi anlamda sorunları vardı biz bu sorunları çok iyi tespit ettik ve bu sorunları çok iyi anlattık. Ben üç dönem milletvekili olduğum için Uşak’ın bütün sorunlarına hakimdim. Bu sebepten dolayı bu sorunları dile getirip sorunların çözümüyle alakalı projelerimizi anlattık. Vatandaşımız da bize gereken desteği verdi bundan dolayı da tarihi bir fark ortaya çıktı ama en önemli sebep çalışmak ve vatandaşımıza dokunmak. Bu çalışmalarımızın karşılığını vatandaşımızın bize verdiğini ispatlamış olduk.”

Güncel Haberler

Benzer Haberler

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz