THY’den Filenin Sultanları Açıklaması

THY’den Filenin Sultanları Açıklaması: ”sorumluluk İlgili Federasyonlara Ait”

Türk Hava Yolları (THY), A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın ABD uçuşunda ekonomi sınıfında yolculuk yapmasına ilişkin açıklamada bulundu. Açıklamada, “Gerçekleştirilen biletleme süreçlerine dair tüm detayların sorumluluğu ilgili federasyonlara ait olup, yetkililerince sağlanmaktadır” denildi.

Milletler Ligi 2. hafta karşılaşmaları için ABD’ye giden A Milli Kadın Voleybol Takımı’ndan Ebrar Karakurt, Zehra Güneş ve kaptan Eda Erdem, takımın uzun yolculukta ekonomi sınıfında uçurulması sebebiyle Türk Hava Yolları’na tepki gösterdi. Bunun üzerine THY Basın Müşaviri Yahya Üstün, X hesabından açıklama yaptı.

Thy’den filenin sultanları açıklaması
Thy’den Filenin Sultanları Açıklaması

Üstün’ün açıklaması şöyle:

“Gerek ulusal, gerek de global düzlemde sporun ve sporcunun en güçlü sektörel destekçilerinden biri olan markamızın, sponsoru olduğu tüm federasyonlarımız için yıllık uçuş kapasitemiz dikkate alınarak, sene başında belirli bir uçuş planlaması yapılmaktadır. Bu kapsamda gerçekleştirilen biletleme süreçlerine dair tüm detayların sorumluluğu ilgili federasyonlara ait olup, yetkililerince sağlanmaktadır.”

Image small

Güncel Haberler

Benzer Haberler

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz