Rıza Akpolat Mazbatasını Aldı

Beşiktaş Belediye Başkanlığına Yeniden Seçilen Rıza Akpolat Mazbatasını Aldı

Beşiktaş Belediye Başkanlığına yeniden seçilen Rıza Akpolat mazbatasını aldı. Zübeyde Ana Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşen törende, İlçe Seçim Kurulu yöneticilerinden mazbatasını alan Rıza Akpolat, “Beşiktaş’ın siyasi engellemelere uğrayan sorunlarını artık Büyükşehir’deki çoğunlukla beraber ortadan kaldırmak için gece gündüz çalışacağız. Bu halk, bunu hak ediyor. Her seferinde CHP’ye Atatürk’ün iki emanetinden birine sahip çıkıyor’’ dedi.

Rıza akpolat mazbatasını aldı
Rıza Akpolat Mazbatasını Aldı

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’nde CHP’den tekrar aday gösterilerek ikinci döneminde de seçilen Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat mazbatasını bugün aldı. İlçe Seçim Kurulu yöneticileri tarafından Başkan Rıza Akpolat ile birlikte meclis asil ve yedek üyelerine de mazbataları verildi.

Beşiktaş belediye başkanlığına yeniden seçilen rıza akpolat mazbatasını aldı
Rıza Akpolat Mazbatasını Aldı

Mazbata töreni sonrası konuşan Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, şunları söyledi:

Çok özel bir günü yaşıyoruz. Hepimize hayırlı uğurlu olsun. Önemli bir süreç yaşadık. Hem Beşiktaş’ta hem de İstanbul’da verdiğimiz sözleri yerine getirmiş olduk. Seçim öncesi sitelerde halkla buluşup konuşurken, İstanbul’da çoğunluğu kazanacağımızı ifade etmiştim. Bunları tabii ki bir takım anketlere, verilere bakarak söyledik. Beşiktaş’ın sorunlarını da artık Büyükşehir’deki çoğunlukla beraber ortadan kaldırmak için gece gündüz çalışacağız. Bu halk bunu hak ediyor. Her seferinde CHP’ye Atatürk’ün iki emanetinden birine sahip çıkıyor. Biz de artık bu süreçten sonra daha çok çalışmaya ve örnek olmaya çalışacağız. İBB’ye de en büyük desteği biz Beşiktaş’tan sağladık hem de 31 tane meclis üyemizin tamamını ilçemize kazandırdık.

Riza2
Rıza Akpolat Mazbatasını Aldı

Vatandaşımızın şikâyet noktalarını çok iyi tespit etmiş durumdayız. Vatandaş yaptığı şikâyetlerin tamamında haklıdır ve biz bu şikâyetlerin tamamını ortadan kaldırmak için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Siyasi irademiz de mevcut artık. İBB Meclisi’nde de güçlü bir şekilde temsil edileceğiz. Bu sürecin tamamını hem asil hem de yedek meclis üyelerimizle, örgütümüzle koordinasyonlu bir şekilde ilçemizin sorunlarını çözeceğiz. Bugün yaptığımız olumlu adımların yansıması da 2028 seçimleri olacaktır. 2028 seçimlerinde de hep beraber iktidar olacağız.

Güncel Haberler

Benzer Haberler

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz