Keçiören’de İstihdam Seferberliği

Keçiören’de İstihdam Seferberliği: Keçiören Belediyesi Kariyer Ofisi, Başvuruda Bulunan 17 Kişiyi Daha Yeni İşiyle Buluşturdu

17 Kişi Daha İş Sahibi Oldu

Keçiören Belediyesi Kariyer Ofisi, iş arayan vatandaşlara istihdam kapılarını aralamaya devam ediyor. İş arayan ile işveren arasında köprü kuran Kariyer Ofisi, başvuruda bulunan 17 kişiyi daha yeni işiyle buluşturdu.

Keçiören'de i̇stihdam seferberliği
Keçiören’De İstihdam Seferberliği

İş arayan vatandaşlara istihdam konusunda destek olmak için kolları sıvadıklarını belirten Keçiören Belediye Başkanı Dr. Mesut Özarslan, “Yaşanan ekonomik darboğazı aşmak için istihdam merkezimiz aralıksız çalışıyor. Özel bir lojistik firması için yapılan çalışmayla 17 vatandaşımız iş sahibi oldu. İnşallah bundan sonraki süreçte işverenlerimizin ve Kariyer Ofisi yetkililerimizin gayretiyle daha fazla insanımızı iş sahibi yapacağız” dedi.

Dsc09946
Keçiören'de İstihdam Seferberliği

İnternet Üzerinden Başvuru Yapılabiliyor

Ankara genelinde personel arayan işletmeler ile iş arayan vatandaşları kendi platformunda buluşturan Keçiören Belediyesi Kariyer Ofisi, ihtiyaçları hızlı bir şekilde karşılıyor. Birçok büyük kurum ve kuruluşla iş birliği yapılarak istihdama ciddi katkı sağlanıyor.

Dsc09937
Keçiören'de İstihdam Seferberliği

Kariyer Ofisi’ne başvuru yaparak iş sahibi olmak isteyen vatandaşlar, Keçiören Belediyesi web sitesi üzerinden kayıt oluşturabilir.

Güncel Haberler

Benzer Haberler

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz