Gezi’nin 11’inci Yıl Dönümü…

Gezi’nin 11’inci Yıl Dönümü… Özel: ”Atalay, Kahraman, Mater, Özerden ve Kavala’nın Bir an Önce Özgürlüklerine Kavuşmaları Ülkenin Normalleşmesi Önündeki en Büyük Fırsattır”

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, “Son yılların en barışçıl, en geniş katılımlı sivil eylemi Gezi 11 Yaşında. Gezi sürecinde yaşamını yitiren vatandaşlarımızı saygıyla anıyorum. Haksız yere cezaevinde tutulan Can Atalay, Tayfun Kahraman, Çiğdem Mater, Mine Özerden ve Osman Kavala’nın bir an önce özgürlüklerine kavuşmaları ülkenin normalleşmesi önündeki en büyük fırsattır” dedi.

Gezi'nin 11'inci yıl dönümü...
Gezi’Nin 11’Inci Yıl Dönümü…

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Gezi eylemlerinin 11’inci yılı dolayısıyla resmi X hesabından paylaşım yaptı. Özel’in paylaşımı şöyle:

Ozel 1
Gezi'nin 11'Inci Yıl Dönümü...

“Son yılların en barışçıl, en geniş katılımlı sivil eylemi Gezi 11 Yaşında. Gezi sürecinde yaşamını yitiren vatandaşlarımızı saygıyla anıyorum. Haksız yere cezaevinde tutulan Can Atalay, Tayfun Kahraman, Çiğdem Mater, Mine Özerden ve Osman Kavala’nın bir an önce özgürlüklerine kavuşmaları ülkenin normalleşmesi önündeki en büyük fırsattır.”

Güncel Haberler

Benzer Haberler

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz