Fethi Yaşar, Mazbatasını Aldı

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Mazbatasını Aldı

31 Mart’ta gerçekleşen Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde sandıktan 4’üncü kez zaferle çıkan ve yeniden Yenimahalle Belediye Başkanı seçilen Fethi Yaşar, Şevket Evliyagil Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin konferans salonunda düzenlenen törenle mazbatasını aldı.

Yenimahalle’de oyların yüzde 59,16’sını alarak rakiplerine açık ara fark atan Yaşar,  coşkulu kalabalığın alkışları arasında eşi Azize Yaşar ile birlikte mazbatasını Yenimahalle 1’inci İlçe Seçim Kurulu Başkanı Nejat Özkan’ın elinden aldı.

Yenimahalle belediye başkanı fethi yaşar, mazbatasını aldı
Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Mazbatasını Aldı

Benim sevdam Yenimahalle

Konuşmasında Yenimahalle’de kimseyi ayrıştırmadan hizmet etmeye devam edeceğini söyleyen Başkan Yaşar, “Yenimahalle Cumhuriyetin İlçesi, Cumhuriyetin İlçelerine yaraşır güzel bir yerel seçimi daha bitirmenin gururunu yaşıyoruz. İnşallah bu sonuçlar Yenimahalle’nin geleceği için hayırlı olur.

Gvn 0185
Fethi Yaşar, Mazbatasını Aldı

Elbette seçimin kazananı da olacak kaybedeni de olacak. Ama ülke hepimizin ülkesi; oy verenlerinde oy vermeyenlerinde. 15 senedir nasıl görev yaptıysak bundan sonra da aynı şekilde Yenimahalle halkının belediyesi olarak hizmet etmeye devam edeceğiz. Benim sevdam Yenimahalle. Bana dördüncü kez bu görevi layık gören tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Gvn 9844
Fethi Yaşar, Mazbatasını Aldı

Yenimahalle halkının iradesini başkanımıza teslim ettik

Konuşmanın ardından Yenimahalle 1’inci İlçe Seçim Kurulu Başkanı Nejat Özkan ve Yenimahalle İlçe Seçim Kurulu Müdürü Pınar Yılmaz, Başkan Yaşar’a çiçek takdim etti.

Güncel Haberler

Benzer Haberler

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz