Eylem Tok ve Oğlu Hakkında Kırmızı Bülten Düzenlendi

Eylem Tok ve 17 yaşındaki ehliyetsiz sürücü T.C. hakkında kırmızı kırmızı bülten formu düzenlenerek bakanlığa gönderildi.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Kemerburgaz yolunda kullandığı ciple, arızalanan ATV motorunu emniyet şeridinde kontrol eden gruba çarpan ve 1 kişinin ölümüne, 4 yaralanmasına neden olduktan saatler sonra Mısır’a kaçtığı ortaya çıkan 17 yaşındaki ehliyetsiz sürücü T.C. ve annesi Eylem Tok hakkında kırmızı kırmızı bülten formu düzenlenerek bakanlığa gönderildi. 

Eylem tok ve  17 yaşındaki ehliyetsiz sürücü t. C. Hakkında kırmızı kırmızı bülten formu düzenlenerek bakanlığa gönderildi.
Eylem Tok Ve 17 Yaşındaki Ehliyetsiz Sürücü T.c. Hakkında Kırmızı Kırmızı Bülten Formu Düzenlenerek Bakanlığa Gönderildi.

Kaza, geçtiğimiz Cuma akşamı Kemerburgaz yolunda 23:30 sıralarında meydana geldi. Sarıyer’den 3 ATV motoru ile geziye çıkan Oğuz Mert Acı, Tahsin Arslan, Süleyman Arslan, Hasan Topal ve İbrahim Gümüş, arızalanan motoru emniyet şeridine çekti. Evli ve 1 çocuk babası Oğuz Murat Acı, bir ATV motorunun ışıklarını yakarak önlem almaya çalıştı. Diğerleri ise arızalanan motorla ilgilendi. O sırada ehliyetsiz araç kullandığı öne sürülen T.C. isimli sürücünün kontrolündeki lüks cip, emniyet şeridinde bekleyenlere çarptı.

Çarpmanın etkisiyle 5 kişi ormanlık alana savruldu. T.C. kendi aracını bırakarak, arkadan gelen başka bir araçla olay yerinden kaçtı. Oğuz Murat Acı hastanede hayatını kaybederken, diğer yaralılar tedavi altına alındı.

Oglu
Eylem Tok Ve Oğlu Hakkında Kırmızı Bülten Düzenlendi

Olaydan Hemen Sonra Mısır’a Kaçtılar

Kazadan sonra T.C’nin annesini arayıp yardım istediği, olay yerine gelen anne Eylem Tok’un oğlunu kendi aracına alarak gece 02.00’de havalimanına gittiği, oradan da 04:30 uçağı ile Mısır’a kaçtıkları ortaya çıkmıştı.

Güncel Haberler

Benzer Haberler

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz