ATV’lileri Biçen Lüks Cip Sürücüsü Mısır’a Kaçmış

ATV’lerini emniyet şeridinde onarmaya çalışanlara çarpıp bir çocuk babası Oğuz Murat Avcı’nın ölümüne, 4 kişinin de yaralanmasına neden olan şüphelinin aynı akşam annesiyle birlikte Mısır’a kaçtığı ortaya çıktı.

Atv'lileri biçen lüks cip sürücüsü mısır'a kaçmış
Atv’Lileri Biçen Lüks Cip Sürücüsü Mısır’A Kaçmış

Türkiye günlerce Somali Cumhurbaşkanının oğlunun kurye Yunus Emre Göçer’in ölümüne neden olan kazaya karıştıktan sonra yurt dışına kaçmasını konuşmuş, sanık 27 bin 300 lira para cezasıyla kurtulmuştu. Bu kez Kemerburgaz yolunda arızalanan ATV’lerini emniyet şeridinde onarmaya çalışanlara çarpıp bir çocuk babası Oğuz Murat Avcı’nın ölümüne, 4 kişinin de yaralanmasına neden olan şüphelinin aynı akşam annesiyle birlikte Mısır’a kaçtığı ortaya çıktı.

Kacis4
Atv'lileri Biçen Lüks Cip Sürücüsü Mısır'a Kaçmış

Kaza, geçtiğimiz Cuma akşamı Kemerburgaz yolunda 23:30 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Sarıyer’den 3 ATV motoru ile geziye çıkan Oğuz Mert Acı, Tahsin Arslan, Süleyman Arslan, Hasan Topal ve İbrahim Gümüş, arızalanan motoru emniyet şeridine çekti. Evli ve 1 çocuk babası Oğuz Murat Avcı, bir ATV motorunun ışıklarını yakarak önlem almaya çalıştı. Diğerleri ise arızalanan motorla ilgilendi. O sırada ehliyetsiz araç kullandığı öne sürülen T.C. isimli sürücünün kontrolündeki lüks cip, emniyet şeridinde bekleyenlere çarptı. Çarpmanın etkisiyle 5 kişi ormanlık alana savruldu. T.C. kendi aracını bırakarak, arkadan gelen başka bir araçla olay yerinden kaçtı. Oğuz Murat Avcı hastanede hayatını kaybederken, diğer yaralılar tedavi altına alındı.

Kacis2
Atv'lileri Biçen Lüks Cip Sürücüsü Mısır'a Kaçmış

Sabaha Karşı Mısır’a Uçtular

Lüks cipi kullanan ve lise öğrencisi olduğu belirtilen T.C. isimli sürücünün ise Mısır’a kaçtığı ortaya çıktı. Emniyet yetkililerinden edinilen bilgiye göre, şüpheli T.C. kaza sonrası olay yerine gelen annesi E.T.’nin aracıyla kaza yerinden uzaklaştı. 02.00 sıralarında İstanbul Havalimanı’na ulaşan anne oğlu, A.C.S. isimli kadının yolcu etti. Anne oğulun 04.30 sıralarında da Mısır’a uçtukları belirlendi. 

Kacis
Atv'lileri Biçen Lüks Cip Sürücüsü Mısır'a Kaçmış

Kurye Göçer’in Ölümü Çok Konuşulmuştu

Somali Cumhurbaşkanı’nın oğlu Muhammed Hasan Şeyh Mahmud, 30 Kasım’da İstanbul’daki Aksaray Kennedy Caddesi’nde trafikte seyir halindeyken Yunus Emre Göçer’in kullandığı motosiklete arkadan çarpmış, yaralı olarak hastaneye kaldırılan Göçer 6 Aralık’ta hayatını kaybetmişti. Bu olaydan sonra da Mahmud’un yurtdışına kaçtığı ortaya çıkmıştı. Bir süre sonra jet hızıyla yargılaması tamamlanan Mahmud 27 bin 300 lira para cezasıyla kurtulmuştu.

Güncel Haberler

Benzer Haberler

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz