ÇANKAYA EVLERİ YIL SONU SERGİLERİ

Çankayalıların çeşitli kurslarla kendilerini geliştirme fırsatı yakaladığı Çankaya Evleri’nde yıl sonu sergileri başladı. “Çankaya Evleri Yıl Sonu Sergileri”, Zübeyde Hanım Sosyal Tesisi’nde ziyaretçilerle buluştu.

”Çankaya Evleri Yıl Sonu Sergileri” Ziyarete Açıldı

Çankaya evleri yıl sonu sergileri
Çankaya Evleri̇ Yil Sonu Sergi̇leri̇

Çankaya Evleri, yıl boyunca bünyesinde eğitim alan kursiyerlerinin ürettiği çalışmaları dün Başkentlilerle buluşturdu. Zübeyde Hanım, İsmail Cem, Yıldız, Maltepe, Birlik, Ayrancı, Nazım Hikmet, Sokullu, Karapınar, Mürsel Uluç, Emek, Hasan Ali Yücel, 100. Yıl, Cebeci, Dilekler ve 50. Yıl, Kırkkonaklar, Esat, Mimar Sinan, Bayraktar ve Bademlidere Çankaya Evleri’nde eğitim alan kursiyerlerin eserleri, 9 Mayıs’a kadar ziyaret edilebilecek.  

Cankaya evleri yil sonu sergileri 9
Çankaya Evleri̇ Yil Sonu Sergi̇leri̇

Sergi,  Zübeyde Hanım, İsmail Cem, Yıldız, Maltepe, Birlik Çankaya Evleri’nin çalışmalarıyla dün açılırken, bugün Ayrancı, Nazım Hikmet, Sokullu, Karapınar, Mürsel Uluç ve 8 Mayıs (yarın) Emek, Hasan Ali Yücel, 100. Yıl, Cebeci, Dilekler ve 50. Yıl Çankaya Evleri’nin ortak sergisiyle devam edecek. 9 Mayıs’ta ise Kırkkonaklar, Esat, Mimar Sinan, Bayraktar ve Bademlidere Çankaya Evleri, eserlerini misafirlerine sunacak. 

Cankaya evleri yil sonu sergileri 2
Çankaya Evleri̇ Yil Sonu Sergi̇leri̇

ÇAYYOLU BÖLGESİ ÇANKAYA EVLERİ SERGİLERİ 17 MAYIS’TA

Çankaya Evleri yıl sonu sergilerinin ikinci bölümü ise Çayyolu Muharrem Dalkılıç Parkı’nda gerçekleşecek. Çayyolu, Beysukent, Bilkent, Mutlukent, Türkkonut, Türkan Saylan ve Ümitköy Çankaya Evleri kursiyerlerinin el emeği göz nuru ürünleri de 17 Mayıs’ta Başkentlilerin beğenisine sunulacak. 

Cankaya evleri yil sonu sergileri 6
Çankaya Evleri̇ Yil Sonu Sergi̇leri̇

YIL BOYU ÜCRETSİZ KURSLAR

Resimden rölyefe, takı tasarımından dikişe, seramikten örgüye, deri çanta ve aksesuar yapımından fotoğrafçılığa kadar yaklaşık 116 branşta hizmet verilen Çankaya Evleri’nde her yıl yaklaşık 27 bin kursiyer eğitim alıyor. 

Cankaya evleri yil sonu sergileri 7
Çankaya Evleri̇ Yil Sonu Sergi̇leri̇

Hobi ve kişisel gelişim ile meslek edindirme kurslarının yanı sıra LGS ve YKS sınavlarına hazırlanan öğrencilere de ücretsiz kurslar veren Çankaya Evleri, kütüphaneleri ile de öğrencilerin konforlu bir ortamda ders çalışmalarını sağlıyor.

Güncel Haberler

Benzer Haberler

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz