Çankaya Belediyesi, Bu Yıl da İftar Çadırları Kuracak 

Çankaya Belediyesi, bu yıl da Cebeci ve Dikmen Öveçler’de kuracağı iftar çadırlarında günde 4 bin vatandaşı aynı sofrada buluşturacak. 

Çankaya Belediyesi, bu yıl Cebeci ve Dikmen Öveçler’de kuracağı iftar çadırlarında günde 4 bin vatandaşı aynı sofrada buluşturacak. Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, “Bu yıl Ramazan’da yine paylaşma, dayanışma, birlik ve beraberliği hep birlikte yaşayacağız. Vatandaşımızın iyi gününde de zor gününde de yanında olmak insani görevimizdir” dedi. 

Çankaya belediyesi, bu yıl da i̇ftar çadırları kuracak
Çankaya Belediyesi, Bu Yıl Da İftar Çadırları Kuracak

Çankaya Belediyesi, bu yıl da binlerce vatandaşı dayanışma sofralarında ağırlayacak. Geçen Ramazan ayında, 6 Şubat depremlerinin merkez üssü Kahramanmaraş’ta kurduğu iki iftar çadırının yanı sıra ilçede kurulan üç iftar çadırında binlerce vatandaşla bir araya gelen Çankaya Belediyesi, bu yıl da vatandaşlarla dayanışma gösterecek.  

Iftar
Çankaya Belediyesi, Bu Yıl Da İftar Çadırları Kuracak 

Sosyal demokrat belediyecilik anlayışı ile tüm alanlarda hiçbir ayrım yapmadan halka eşit hizmet götürdüklerini belirten Başkan Taşdelen, “Bu yıl Ramazan’da yine paylaşma, dayanışma, birlik ve beraberliği hep birlikte yaşayacağız. Vatandaşımızın iyi gününde de zor gününde de yanında olmak insani görevimizdir. İftar çadırlarımız dayanışmanın ve paylaşmanın bir örneğidir. Belediye her kim olursa olsun halkının yanındaysa gerçek anlamda belediyedir” diye konuştu.

Iftar4
Çankaya Belediyesi, Bu Yıl Da İftar Çadırları Kuracak 

Çankaya Belediyesi’nin iftar çadırları bu yıl Cebeci Cami önüne ve Öveçler’de Huzur Kapalı Pazar Yeri yanına kurulacak. Vatandaşlarla, 11 Mart 2024’te ilk iftar yapılacak.

Güncel Haberler

Benzer Haberler

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz