YENİMEK Yaz Kursları

Her yıl vatandaşların yaz mevsimini keyifle geçirmesine olanak sağlayan Yenimahalle Belediyesi YENİMEK yaz kurslarına kayıtlar başladı. 7-16 yaş arası çocukların yaz dönemini eğlenerek öğrenmesi amacıyla kurulan YENİMEK yaz kurslarına son kayıt tarihi 28 Haziran olarak belirlendi.

Yenimahalle Belediyesi, YENİMEK yaz kurslarında kayıtlar sürüyor

Yenimek yaz kursları
Yeni̇mek Yaz Kursları

22 Kurs Merkezinde verilecek yaz kursu eğitimi için kayıtlar YENİMEK kurs merkezlerinden ve www.yenimahallekultur.com internet adresinden yapılabilecek. Yenimahalle’de çocukların kişisel gelişimine ve donanımlı bireyler olarak yetişmesine büyük katkı sunan yaz kurslarında 1 Temmuz Pazartesi günü başlayan eğitimler 16 Ağustos Cuma günü sona erecek.

Onlarca branşta eğitim fırsatı

Yenimek yaz kursu 2
Yeni̇mek Yaz Kursları

YENİMEK Yaz Kurslarında; Seramik Biçimlendirme, İlk Yardım, Takı Tasarımı, Geri Dönüşüm Atölyesi, Kurabiye ve Pasta Yapımı, Etkili ve Hızlı Okuma, Gitar, Bağlama, Keman, Piyano, Bateri, Satranç, Çocuk Korosu, Ahşap Boyama, Resim Atölyesi, Üç boyutlu Şekillendirme, Taş Boyama, Çini gibi birbirinden farklı branşta alanında uzman eğitmenler tarafından eğitim verilecek.

Yenimahalleli çocukların yaz mevsimini eğlenerek ve kendini geliştirerek geçirmesini hedefleyen Yenimahalle Belediyesi YENİMEK Yaz Kurslarına kayıt yaptırmak isteyen vatandaşlar 344 08 98 (6474 dahili) numaralı telefondan detaylı bilgiye ulaşabiliyor.

 “Çocuklar bizim önceliğimiz”

Yenimek yaz kursu 4
Yeni̇mek Yaz Kursları

YENİMEK kursları sayesinde birçok ilçe sakininin hayatında büyük değişimler yaşandığını belirten Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, “Yenimahalle’de ilçe sakinlerinin eğitimi ve kişisel gelişimi her zaman ön planda tutuyoruz. YENİMEK Kurs Merkezleri aracılığı ile gencinden yaşlısına tüm ilçe sakinleri evlerinde kapalı kalmaktan kurtuluyor, kendini geliştirmek ve yeteneğini keşfetmek için fırsat buluyor. Geleceğin söz sahibi insanlarının Yenimahalle’den çıkmasını amaçlıyoruz.

Çocuklarımız için hazırlanan yaz kursu eğitim programına büyük önem veriyoruz. İlçemize kazandırdığımız tüm yatırımlarda öncelik olarak çocuklarımızı ve kadınları görüyoruz. Yaz dönemi için özel olarak hazırlanan kurslarımıza tüm çocuklarımızı davet ediyorum” dedi.

Güncel Haberler

Benzer Haberler

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz