TFF’den Trabzonspor-Fenerbahçe Maçıyla İlgili Açıklama

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Trabzonspor-Fenerbahçe maçında yaşanan olaylara ilişkin “Dostluk, barış ve kardeşlik oyunu olan futbolda yaşananlar asla kabul edilemez.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Trabzonspor-Fenerbahçe maçında yaşanan olaylara ilişkin “Dostluk, barış ve kardeşlik oyunu olan futbolda yaşananlar asla kabul edilemez. Bu olayların tekrarlanmaması için soruşturmalar tamamlandıktan sonra olayların sorumluları ile ilgili gerekli cezai müeyyide uygulanacağından kimsenin şüphesi olmasın” açıklamasını yaptı.

Tff’den trabzonspor-fenerbahçe maçıyla i̇lgili açıklama
Tff’den Trabzonspor-Fenerbahçe Maçıyla İlgili Açıklama

Trabzonspor-Fenerbahçe arasında 3-2’lik skorla Fenerbahçe’nin galibiyetiyle sonuçlanan maçın sonunda Trabzonspor taraftarları sahaya girdi. Trabzonspor taraftarları ve Fenerbahçeli futbolcular arasında arbede yaşandı.

TFF, Fenerbahçe-Trabzonspor maçında yaşananlara ilişkin açıklama yaptı. TFF’nin X hesabından yapılan açıklama şöyle:

“Trendyol Süper Lig’de Trabzonspor A.Ş. ile Fenerbahçe A.Ş. arasında oynanan maç sırasında ve maçtan sonra meydana gelen olaylarla ilgili; temsilcilerimiz ve devlet yetkililerimiz ile iletişim halindeyiz. Dostluk, barış ve kardeşlik oyunu olan futbolda yaşananlar asla kabul edilemez. Bu olayların tekrarlanmaması için soruşturmalar tamamlandıktan sonra olayların sorumluları ile ilgili gerekli cezai müeyyide uygulanacağından kimsenin şüphesi olmasın.”

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Trabzonspor Fenerbahçe Maçı Sonrası Soruşturma Başlatılmıştır Açıklamasını Yaptı

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, “Bu akşam oynanan Trabzonspor Fenerbahçe futbol karşılaşması sonrası sahaya giren seyircilerle ilgili kimlik belirleme çalışmaları ve maç sonu yaşanan olaylarla ilgili soruşturma derhal başlatılmıştır” dedi.

Yerlikaya 1
Tff’den Trabzonspor-Fenerbahçe Maçıyla İlgili Açıklama

Fenerbahçe-Trabzonspor arasında bu akşam yapılan ve 3-2’lik skorla Fenerbahçe’nin galibiyetiyle sonuçlanan maçın sonunda Trabzonspor taraftarları sahaya girdi. Trabzonspor taraftarları ve Fenerbahçeli futbolcular arasında arbede yaşandı.

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Fenerbahçe-Trabzonspor maçında yaşananlara ilişkin açıklama yaptı. Yerlikaya’nın X hesabından yaptığı paylaşım şöyle:

Ali y
Tff’den Trabzonspor-Fenerbahçe Maçıyla İlgili Açıklama

“Bu akşam oynanan Trabzonspor Fenerbahçe futbol karşılaşması sonrası sahaya giren seyircilerle ilgili kimlik belirleme çalışmaları ve maç sonu yaşanan olaylarla ilgili soruşturma derhal başlatılmıştır. Spor, her şeyden önce centilmenliktir. Futbol sahalarında şiddet olaylarının yaşanması asla kabul edilemez. Gelişmelerden kamuoyu bilgilendirilecektir.”

Güncel Haberler

Benzer Haberler

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz