Şehir Tiyatrosu Çocuklar için Perde Dedi

Keçiören Belediyesi Bünyesinde Kurulan Şehir Tiyatrosu Çocuklar İçin Perde Dedi

Keçiören Belediyesi bünyesinde kurulan Şehir Tiyatrosu, “Gizemli Orman” isimli çocuk oyunuyla minik izleyicilerin karşısına çıktı. Üç yaş ve üstü çocukların keyifle izlediği ücretsiz oyun miniklerden tam not aldı.  

Şehir tiyatrosu çocuklar için perde dedi
Şehir Tiyatrosu Çocuklar Için Perde Dedi

Gizemli Orman’ın konusu

Çocukların keyifle izlediği oyunda, insanların yanında yaşayan Doli isimli sevimli köpeğin maceraları ve uyumlu yaşamanın önemi çocuklara aktarılmıştır. İnsanların anlaşamadığını gören Dalmaçyalı Doli, başka diyarlara gitmeyi arzular. O esnada Gizemli Orman’ın koruyucu perisi Lila, Doli’nin isteğine kulak verir ve onu Gizemli Orman’a götürür. Orada onu yepyeni bir macera beklemektedir. Barışın ve huzurun şehri olan Gizemli Orman’ın Gizemli Şehri onun sayesinde çok daha mutlu bir diyar haline gelir.

Foto 4
Şehir Tiyatrosu Çocuklar Için Perde Dedi

Randevular web sitesinden

Her hafta Cumartesi saat 15.00’te Keçiören Belediyesi Necip Fazıl Kısakürek Tiyatro Salonu’nda sahnelenecek olan oyuna çocuklarını götürmek isteyen ailelerin tek yapması gereken randevu almak.

Foto 6
Şehir Tiyatrosu Çocuklar Için Perde Dedi

Randevu almak isteyen velilerin, Keçiören Belediyesi resmi web sayfasını ziyaret ederek “Çocuk Tiyatrosu Ön Başvuru Formu”nu doldurmaları yeterli olacaktır.

https://whttps://www.kecioren.bel.tr/tiyatro_on_basvuru.html

Güncel Haberler

Benzer Haberler

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz