Mehmet Şimşek’ten Erdoğan’la Kriz İddiasına Açıklama

Mehmet Şimşek’ten ”Erdoğan’la Kriz Yaşadığı” İddiasına İlişkin Açıklama: Bizden Duymadığınız Hiçbir Haber Veya Söylentiye Lütfen İnanmayınız

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile aralarında kriz yaşandığı iddialarına ilişkin açıklama yaptı. Şimşek, “Bir süredir yalan haberlerle kasıtlı bir şekilde gündem oluşturulmaya çalışılıyor. Bizim derdimiz memlekete hizmet, gündemimiz yoğun. Vatandaşlarımızdan istirhamım; üretilen dedikodulara itibar etmeyiniz ve politikalarımız ile ilgili bizden duymadığınız hiçbir haber veya söylentiye lütfen inanmayınız” dedi.

Mehmet şimşek'ten erdoğan'la kriz i̇ddiasına açıklama
Mehmet Şimşek’Ten Erdoğan’La Kriz İddiasına Açıklama

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, yerel seçimlerin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile “kriz yaşadığı” yönündeki haberlere ilişkin sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ekonomi programına en başından beri destek verdiğini belirten Şimşek, şunları kaydetti:

Simsek 1
Mehmet Şimşek'ten Erdoğan'la Kriz İddiasına Açıklama

“Bir süredir yalan haberlerle kasıtlı bir şekilde gündem oluşturulmaya çalışılıyor. Bizim derdimiz memlekete hizmet, gündemimiz yoğun. Bu zor coğrafyada ülkemizin sorunlarını çözmek, potansiyelini ve performansını artırmak için yapacak çok işimiz var. Enflasyonu düşürmek, cari açığı azaltmak, bütçe disiplini tesis etmek ve yapısal sorunları çözmek konusunda kararlıyız. Cumhurbaşkanımızın başından beri tam destek verdiği programımızı daha da güçlendireceğiz. Programımız hedeflerine ulaştığında, vatandaşlarımızın refahı da kalıcı olarak artacaktır. Vatandaşlarımızdan istirhamım; üretilen dedikodulara itibar etmeyiniz ve politikalarımız ile ilgili bizden duymadığınız hiçbir haber veya söylentiye lütfen inanmayınız.”

Güncel Haberler

Benzer Haberler

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz