Mansur Yavaş, Burası Şampiyon Fabrikası

Mansur Yavaş, Olimpiyatlara Hazırlanan Milli Güreşçilerin Antrenmanını Ziyaret Etti

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, 2024 Yaz Olimpiyat Oyunları’na hazırlanan ASKİ Spor Kulübü’nün milli güreşçilerinin antrenmanını ziyaret etti. “Burası şampiyon fabrikası” diyen Yavaş, Türkiye’yi olimpiyatlarda temsil edecek güreşçilere başarılar diledi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Yavaş, olimpiyatlara hazırlanan ASKİ Spor Kulübü’nü ziyaret etti.

Mansur yavaş, burası şampiyon fabrikası
Mansur Yavaş, Burası Şampiyon Fabrikası

Batıkent’teki Rıza Kayaalp & Taha Akgül Spor Kompleksi’nde antrenman yapan güreşçileri ziyaret eden Yavaş’ı, ASKİ Spor Kulübü Genel Koordinatörü ve Serbest Güreş Milli Takımı Teknik Direktörü Abdullah Çakmar, milli güreşçileri Taha Akgül ve Rıza Kayaalp karşıladı.

Sampiyon 1
Mansur Yavaş, Burası Şampiyon Fabrikası

2024 Paris Yaz Olimpiyat Oyunları’na hazırlanan milli güreşçilerin antrenmanını izleyen Yavaş, Rıza Kayaalp ve Taha Akgül’ün de aralarında olduğu sporculara Paris Olimpiyat Oyunları’nda başarılar diledi.

“BURASI ŞAMPİYON FABRİKASI”

ASKİ Spor Genel Koordinatörü ve Serbest Güreş Milli Takımı Teknik Direktörü Abdullah Çakmar’dan bilgiler alan Yavaş, “Olimpiyata gidecek güreşçilerimizin bugün antrenmanını izledik. Burası şampiyon fabrikası. Yaklaşık üç bin kadar güreşçimiz var. İki, üç dalda daha kota bekliyoruz. Boksta ve judoda birer sporcumuz daha olimpiyatlara gidecek. Sporcularımın güreşlerini de izlemeye gideceğim” dedi.

Smpyn
Mansur Yavaş, Burası Şampiyon Fabrikası

Milli güreşçiler Taha Akgül ve Rıza Kayaalp, Mansur Yavaş’a, ASKİ Spor güreş takımı adına hatıra olarak pirinçten yapılmış güreş ayakkabısı takdim etti.

Güncel Haberler

Benzer Haberler

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz