HUZUREVİ’NDE SİNEMA KEYFİ YAŞANDI

Keçiören Belediyesi bünyesinde yaş almışlara hizmet veren Gönül Köşkü Huzurevi sakinleri için sinema etkinliği düzenlendi. Otobüsle sinema salonuna götürülen vatandaşlar görevliler eşliğinde “Arap Kadri” isimli Türk filmini izledi.

Huzurevi sakinlerine moral etkinliği

Huzurevi
Huzurevi̇'nde Si̇nema Keyfi̇ Yaşandi

Filmden mutlu ayrıldılar

Huzurevi sakinleri, ünlü oyuncular Ahmet Mümtaz Taylan, Necip Memili ve Zeynep Çamcı’nın başrolde oynadığı macera ve komedi türü “Arap Kadri” filminin keyfini doyasıya çıkardılar. Filmin bitmesiyle birlikte salondan ayrılan yaş almışların mutlulukları yüzlerine yansıdı. Burada yaşayan büyüklerin sosyal hayata katılımını artırmak ve keyifli bir yaşam sürmelerini sağlamak için Keçiören Belediyesi tarafından önümüzdeki günlerde de çeşitli sosyal ve kültürel etkinlikler hayata geçirilecek.

Onlar başımızın tacı

Belediyeciliğin sadece asfalt atmak, kaldırım yapmak olmadığını kaydeden Keçiören Belediye Başkanı Dr. Mesut Özarslan, “Bizim belediyecilik anlayışımız doğumdan ölüme her bir vatandaşımıza hizmet etmektir. Büyüklerimiz bizim başımızın tacıdır. Büyüklerimize hürmet hem dinimizin hem de kültürümüzün gereğidir. Büyüklerimizin yaşamaktan mutlu olduğu bir ilçe oluşturmak, onların hayatlarına renk katmak bizim önceliğimizdir” dedi.

Güncel Haberler

Benzer Haberler

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz