Hablemitoğlu Suikasti Şüphelisi Yakalandı


EGM, Ankara Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Necip Hablemitoğlu suikastı şüphelilerinden Nuri Gökhan Bozkır’ın akşam emniyet güçlerince yakalandığını duyurdu.

Egm , ankara üniversitesi öğretim üyesi dr. Necip hablemitoğlu suikastı şüphelilerinden nuri gökhan bozkır'ın akşam emniyet güçlerince yakalandığını duyurdu.
Hablemitoğlu Suikasti Şüphelisi Yakalandı

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM), Ankara Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Necip Hablemitoğlu suikastı şüphelilerinden Nuri Gökhan Bozkır’ın bu akşam Ankara Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ve İstihbarat Şube Müdürlüğü ortak operasyonu ile yakalandığını duyurdu.

Neciphablemitoglunun saldiriya kopya
Hablemitoğlu Suikasti Şüphelisi Yakalandı

 EGM’den yapılan açıklama şöyle:

“18.12.2002 tarihinde Necip Hablemitoğlu’nun öldürülmesi olayının şüphelilerinden, ‘terör örgütlerine silah sağlama’ ve ‘tasarlayarak adam öldürme’ suçlarından UYAP aranma kaydı bulunan Nuri Gökhan Bozkır, 02.01.2024 tarihinde Ankara Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ve İstihbarat Şube Müdürlüğü tarafından ortaklaşa gerçekleştirilen operasyon sonucu yakalanmıştır.”

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM), Ankara Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Necip suikastı şüphelilerinden Nuri Gökhan Bozkır’ın bu akşam Ankara Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ve İstihbarat Şube Müdürlüğü ortak operasyonu ile yakalandığını duyurdu.

En Güncel Haberler İçin Bizi Takip Etmeyi Unutmayınız

Güncel Haberler

Benzer Haberler

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz