Güner: Yaraları CHP’li Belediyeler Saracak

Hüseyin Can Güner’in, Cebeci Seçim Ofisi Açılışı Mitinge Dönüştü

Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner, Cebeci Mahallesi seçim ofisi açılışında projelerini açıkladı. İktidarın yarattığı toplumsal tahribata değinerek “yaraları CHP’li Belediyeler saracak” diyen Güner, Çankaya’ya yeni bir spor kompleksinin, yeni kreşlerin, istihdam akademisinin, emekli kampüsünün ve halk lokantasının sözünü verdi.

Hüseyin can güner'in, cebeci seçim ofisi açılışı mitinge dönüştü
Hüseyin Can Güner’In, Cebeci Seçim Ofisi Açılışı Mitinge Dönüştü

Beş yıl sonunda Çankaya’nın başarısını tüm Türkiye konuşacak

CHP Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner Ankara’nın hafızasında önemli yer tutan kendisinin de öğrencilik yıllarını geçirdiği Cebeci’de coşkulu bir kalabalıkla karşılandı. “Cumhuriyetin ve demokrasinin neferi, eşitliğin adaletin ve özgürlüğün yılmaz savunucusu Çankayalılar” diyerek sözlerine başlayan Güner, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün açtığı özgürlük ve demokrasi yolunda ilerleyen kıvançlı gençler olarak asla geri dönmeyeceğiz, sizlerden aldığımız güçle bunu daha ileri taşıyacağız.” dedi.

Whatsapp image 2024 03 03 at 19. 35. 44
Güner: Yaraları Chp'li Belediyeler Saracak

İktidar seçim öncesi verdiği sözlerini tutmadı

“Gençlerin, kadınların, engellilerin, emeklilerin yaşamını çalan, işçinin, emekçinin emeğini sömüren bu iktidar, geçtiğimiz yıllarda toplumun ve hayatın her alanında tahribat yarattı. Eğitimi tahrip ettiler, kültürü sanatı tahrip ettiler, çevreyi doğayı talan ettiler, ekonomiyi mahvettiler.” sözleriyle 22 yıllık Adalet ve Kalkınma Partisi iktidarına eleştiriler getiren Güner, seçimden önce verilen sözleri hatırlatarak “mülakatı kaldıracağız dediler, ekonomiyi düzelteceğiz dediler, işsizliği bitireceğiz dediler ama sözlerini tutmadılar” dedi.

Whatsapp image 2024 03 03 at 19. 36. 06
Güner: Yaraları Chp'li Belediyeler Saracak

Daha son sözümüzü söylemedik

Mayıs 2023 Genel Seçimleri’nde bu devran dönsün, iktidar değişsin diyerek yola çıkıldığını ama işlerin istendiği gibi gitmediğini söyleyen CHP Çankaya Belediye Başkan Adayı, “onlar sözünde durmadı ama biz de daha son sözümüzü söylemedik.” diyerek devam etti; “31 Mart’ta Çankayalılar, Ankaralılar ve tüm Türkiye’ye asıl sözünü söyleyecek ve bu iktidara hak ettiği tokadı hep birlikte vuracağız.”

“İktidarın yarattığı tahribatı CHP’li Belediyeler onarıyor”

Yaşamdaki tahribatın Cumhuriyet Halk Partili belediyeler sayesinde onarıldığını vurgulayan Güner; “CHP’li belediyeler tüm Türkiye’de kültüre, sanata sahip çıkıyor, eğitimi destekliyor, dayanışmayı örgütlüyor, gençlere kucak açıyor. Biz de bugüne kadar yapılan hizmetleri daha ileri taşımanın sözünü veriyoruz.” diyerek Çankayalılarla projelerini paylaştı.

Whatsapp image 2024 03 03 at 19. 36. 47
Güner: Yaraları Chp'li Belediyeler Saracak

“Ankara’da Mansur Yavaş’la Rantçı Belediyeciliğe Son Verdik”

“Mansur Başkanla birlikte Ankara Halkçı Belediyecilikle tanıştı, Ankara’da rantçı belediyeciliğe son verdik. Eskiden Ankara’da belediye başkanlarının çocuklarını kurduğu spor kulüplerini, televizyon kanallarını konuşuyorduk, Ankaralının parasının nasıl çarçur edildiğini konuşuyorduk ama 5 yıllık dönemde halkın parası nasıl halka harcanırmış bunu gösterdi Mansur Başkanımız. Sizlerden alacağımız güçle bu nasıl yapılırmış beş yıl daha tüm Türkiye görecek.”

Whatsapp image 2024 03 03 at 19. 36. 50
Güner: Yaraları Chp'li Belediyeler Saracak

Çankaya’ya Yeni Bir Spor Kompleksi

“Yurttaşlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek için doğum öncesinden başlayarak, erken çocuklukla, kreşlerle devam ederek, spor alanları açarak, gençliğinle parla Çankaya diyeceğiz. Çankaya’ya Türkiye’ye örnek olacak yeni bir spor kompleksi kazandırmanın vakti geldi, biz başaracağız.”

Meslek Edindirmek için “İstihdam Akademisi”

“İşsizlik en büyük sorunumuz. İstihdam ofisleriyle iş arayan gençlerimizi işverenlerle buluşturmakla kalmayacağız. Bir istihdam akademisi kurarak, tüm yurttaşlarımıza aynı zamanda meslek de edindireceğiz.”

Whatsapp image 2024 03 03 at 19. 35. 43
Güner: Yaraları Chp'li Belediyeler Saracak

Emekli Lokalleri, Yaşlı Bakım Merkezi ve Türkiye’ye örnek olacak bir Emekli Kampüsü

“Bu iktidar en çok emekliye zulmetti, bunu herkes görüyor. Emeklilerimiz, yaşlılarımız artık sokağa çıkamaz hale geldi. Bir bardak çaya ulaşamaz hale geldi. Çankaya’mızda iktidarın tahrip ettiği yaşamı emeklilerimiz için de onaracağız. emekli lokalimizi, yaşlı bakım merkezimizi kazandıracağız ve aynı zamanda Türkiye’ye örnek olacak bir emekli kampüsünü de hep beraber hayata geçireceğiz.”

Whatsapp image 2024 03 03 at 19. 36. 54
Güner: Yaraları Chp'li Belediyeler Saracak

Cebeci “Halk Lokantası” için ilk adres

“Cebeci’ye özel bir sözümüzü burada açıklamak istiyorum” diyen Güner CHP’li belediyelerde güzel örneklerinin de olduğu bir Halk Lokantası açılmasının ilk işi olacağını söyledi.

Whatsapp image 2024 03 03 at 19. 36. 33
Güner: Yaraları Chp'li Belediyeler Saracak

Mansur Yavaş’ın önüne çıkarılan engelleri kaldırmak için

Tüm bu sözleri Çankayalılarla ve Mansur Yavaş ile birlikte hayata geçireceğini belirten CHP Çankaya Belediye Başkan adayı, Mansur Yavaş’ın önündeki engelleri kaldırabilmek için Çankaya’dan rekor sayıda belediye meclis üyesini Büyükşehir’e göndermenin önemine vurgu yaptı.

Whatsapp image 2024 03 03 at 19. 36. 53
Güner: Yaraları Chp'li Belediyeler Saracak

5 yılın sonunda tüm Türkiye Çankaya’nın başarısını konuşacak

“Sokakta, meydanda, iyi günde kötü günde yanınızda, sizinle beraber olan bir belediye başkanı göreceksiniz ve 5 yılın sonunda bütün Türkiye’nin konuştuğu Çankaya başarısını kıvancını hep beraber yaşayacağız.”

CHP Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner’in Cebeci’deki seçim ofisi açılışı büyük bir coşkuyla adeta bir mitinge dönüştü.

Whatsapp image 2024 03 03 at 19. 36. 58
Güner: Yaraları Chp'li Belediyeler Saracak

Güner’in konuşması sık sık “Gençliğin umudu Hüseyin başkan” ve “Parla Çankaya, Hüseyin Başkanla” sloganlarıyla kesildi.

Güncel Haberler

Benzer Haberler

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz