Ferdi Zeyrek’ten Flaş İddia!

Ferdi Zeyrek: ”Eski Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Maski’den 130 Milyon TL, Belediye Bütçesinden 480 Milyon TL Ödeme Yapmaya Çalıştı”

Manisa Büykşehir Belediye Başkanı seçilen Ferdi Zeyrek, “Biz yoksak hizmet de yok diye giderayak Manisalı hemşehrilerimin kasasına el uzatanlar bilsinler ki, halkımızın bir kuruşunu daha size hibe etmeyeceğiz” paylaşımı yaptı. Ardından bir video yayınlayan Zeyrek, “15 yıl boyunca belediyenin yolunu unutan Cengiz Ergün, sabah erken saatlerde belediyemize gelerek MASKİ’den 130 milyon TL, Manisa Büyükşehir Belediyesi bütçesinden ise 480 milyon TL ödeme yapmaya çalıştı” iddiasında bulundu.

Ferdi zeyrek'ten flaş i̇ddia!
Ferdi Zeyrek’Ten Flaş İddia!

31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ferdi Zeyrek, X sosyal mdya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, eski Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün belediye bütçesinden ödeme yapmaya çalıştığını ileri sürdü.

“ŞEHRİMİZDEN ELİNİZİ ÇEKİN”

Zeyrek’in yaptığı paylaşımda şu ifadeler yer aldı:

“Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin kasasını boşaltmaya çalışıyorlar. Manisa’nın geleceğinden, tüyü bitmemiş yetimin hakkından yiyenlere sesleniyorum, şehrimizden ellerinizi çekin. Biz yoksak hizmet de yok diye giderayak Manisalı hemşehrilerimin kasasına el uzatanlar bilsinler ki, halkımızın bir kuruşunu daha size hibe etmeyeceğiz. Gerekeni yapıyoruz.”

Zeyrek, daha sonra paylaştığı videoda şu ifadelere yer verdi:

Zeyrek
Ferdi Zeyrek'ten Flaş İddia!

“Pazartesi sahabından itibaren Manisa Büyükşehir Belediyesi’nde olağanüstü bir hareketlilik var. 15 yıl boyunca belediyenin yolunu unutan Cengiz Ergün, sabah erken saatlerde belediyemize gelerek MASKİ’den 130 milyon TL, Manisa Büyükşehir Belediyesi bütçesinden ise 480 milyon TL ödeme yapmaya çalıştı.

Yangından mal kaçırır gibi girişilen bu büyük ve şaibeli operasyonun altına hiçbir belediye çalışanı imzasını atmadı. İşlerinden olma pahasına bu usulsüzlüğe dur dediler.

İşte birlikte kurduğumuz Manisa İttifakı budur! Şimdiden halkımızın parasına nasıl sahip çıkıyorsak, 5 yıl boyunca da bizlere emanet edilen bu kaynağın hunharca hiç edilmesine asla müsade etmeyeceğiz.”

Güncel Haberler

Benzer Haberler

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz