CHP Grup Müdürü Levent Bayraktar Hayatını Kaybetti

CHP’de 2010 Yılından bu Yana TBMM Grup Müdürlüğü Yapan Levent Bayraktar, 59 Yaşında Hayatını Kaybetti

CHP’de 2010 yılından bu yana TBMM Grup Müdürlüğü yapan Levent Bayraktar, 59 yaşında hayatını kaybetti. Bayraktar’ın cenazesi yarın Kocatepe Camisi’nde kılınacak cenaze namazının ardından Karşıyaka Mezarlığı’nda toprağa verilecek. CHP’li yöneticiler ve milletvekilleri baş sağlığı mesajları yayımladı.

Bir süredir rahatsızlığı bulunan CHP TBMM Grup Müdürü Levent Bayraktar, hayatını kaybetti. Levent Bayraktar’ın cenazesi yarın Kocatepe Camisi’nde kılınacak cenaze namazının ardından Karşıyaka Mezarlığı’nda defnedilecek.

Chp' grup müdürü levent bayraktar hayatını kaybetti
Chp’ Grup Müdürü Levent Bayraktar Hayatını Kaybetti

CHP’li yöneticiler ve milletvekilleri sosyal medya hesaplarından baş sağlığı mesajları yayımladı.

Burhanettin
Chp Grup Müdürü Levent Bayraktar Hayatını Kaybetti
Ulas karasu
Chp Grup Müdürü Levent Bayraktar Hayatını Kaybetti

Levent Bayraktar

Levent Bayraktar 1965 yılında Ankara’da doğdu. Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamlayan Bayraktar,  Türkiye Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü’nde (TODAİE) yüksek lisans eğitimi de aldı. İçişleri Bakanlığı’nda Araştırma ve Planlama Koordinasyon (APK) uzman yardımcısı olarak göreve başlayan Bayraktar, aynı kurumda uzun yıllar APK uzmanı olarak da çalıştı. Levent Bayraktar; 2002 yılında Cumhuriyet Halk Partisi TBMM Grubu’nda Grup Danışmanı olarak görev yapmaya başladı. Bayraktar, 2010 yılından bugüne kadar da Cumhuriyet Halk Partisi Grubu’nda Grup Müdürü olarak görevini sürdürüyordu. Levent Bayraktar evli ve bir çocuk babasıydı.

Özgür Özel’den Başsağlığı Mesajı

Ozgur ozel
Chp Grup Müdürü Levent Bayraktar Hayatını Kaybetti

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, “Yaşamını yitirdiğini büyük üzüntüyle öğrendiğim, parlamento grubumuzda uzun yıllar birlikte çalıştığımız Grup Müdürümüz, çalışma arkadaşımız Levent Bayraktar’a Allah’tan rahmet, ailesine başsağlığı diliyorum” dedi.

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, resmi X hesabından hayatını kaybeden CHP Grup Müdürü Levent Bayraktar için başsağlığı mesajı paylaştı. Özel’in paylaşımı şöyle:

Ozel 1
Chp Grup Müdürü Levent Bayraktar Hayatını Kaybetti

“Yaşamını yitirdiğini büyük üzüntüyle öğrendiğim, Parlamento Grubumuzda uzun yıllar birlikte çalıştığımız Grup Müdürümüz, çalışma arkadaşımız Levent Bayraktar’a Allah’tan rahmet, ailesine başsağlığı diliyorum.”

Güncel Haberler

Benzer Haberler

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz