Büyükşehir’in, Başkent Mobil Marketi İlçeleri Gezecek

Ankara Büyükşehir, Başkent Mobil Market ile Çevre İlçelerde Uygun Fiyatlı Et Satışına Başlıyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi, zorlu ekonomik koşullarda vatandaşın yanında olmak için yeni bir uygulamayı daha hayata geçiriyor. Ramazan ayının başlamasıyla Başkent Market şubelerinde uygun fiyatlı et satışına başlayan Ankara Halk Ekmek Fabrikası, şimdi de EGO otobüsünden dönüştürülen Başkent Mobil Market ile çevre ilçelere ulaşacak. Yüzde yüz yerli besi hayvanlarından temin edilen et, kıyma ve tavuk ürünleri, Ramazan ayı sonuna kadar Başkent Mobil Market ve Başkent Marketler’de uygun fiyattan satışa sunulacak.

Başkent mobil market, i̇lçeleri gezecek
Başkent Mobil Market, İlçeleri Gezecek

Ramazan ayının başlamasıyla Başkent Market şubelerinde uygun fiyatlı et satışına başlayan Ankara Büyükşehir Belediyesi, şimdi de çevre ilçelerdeki vatandaşlara ulaşmak için harekete geçti.

İlk gününden itibaren yoğun ilgi gören uygun fiyatlı et, kıyma ve tavuk satışı uygulaması, 16 Mart Cumartesi gününden itibaren Başkent Mobil Market aracılığıyla çevre ilçelerdeki vatandaşlara ulaşmaya başlayacak.

Et 1
Büyükşehir'in, Başkent Mobil Marketi İlçeleri Gezecek

Mobil Market İlçe İlçe Gezecek

Özel tasarlanarak Başkent Mobil Market’e dönüştürülen EGO otobüsü, Ramazan ayı sonuna kadar Ankara’nın çevre ilçelerini gezerek, yüzde yüz yerli besi hayvanlardan temin edilen et, kıyma ve tavuk ürünlerini halka ulaştıracak. Et ürünlerinin uzman veteriner hekimler tarafından kontrol edildikten sonra sağlıklı ve güvenilir bir şekilde vatandaşlara ulaştırılması sağlanacak.

Kiyma
Büyükşehir'in, Başkent Mobil Marketi İlçeleri Gezecek

Ankaralılar, Mobil Market’in satış programına sosyal medya hesapları üzerinden ulaşabilecek. 16 Mart Cumartesi günü başlayacak satışların yerleri ise şöyle:

-16 Mart 2024

10.00 -13.00 Ayaş İlçe Merkezi

15.00-18.00 Güdül Ekmek Büfesi yanı 

-17 Mart 2024

 10.00-17.00 Beypazarı İlçe Merkezi 

Güncel Haberler

Benzer Haberler

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz