Aydın Büyükşehir’den: EMEKLİ KART İNDİRİMİ

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, “Yarından itibaren yüzde 20 indirim ‘Anne-Çocuk Kart’ uygulamamızda olduğu gibi süt ve süt ürünleri reyonumuzda da geçerli olacak. Emekli vatandaşlarımız büyük geçim sıkıntısı yaşıyor. Onların hayatına her alanda dokunmaya, hayatlarını kolaylaştırmaya devam edeceğiz” dedi.

EMEKLİ KART

Emekli̇ kart
Aydın Büyükşehir'den: Emekli̇ Kart İndi̇ri̇mi̇

Başkan Çerçioğlu tarafından başlatılan ve şimdiye kadar kentte yaşayan 150 bine yakın emeklinin yararlandığı “Emekli Kart” projesinin kapsamı genişletiliyor. Projenin emekli vatandaşlardan gördüğü yoğun talep ve memnuniyetin ardından tüm Halk Ege Et marketlerinde et reyonunda uyguladıkları yüzde 20 indirimin kapsamını genişlettiklerini belirten Çerçioğlu, şu açıklamayı yaptı:

“Yarından itibaren yüzde 20 indirim ‘Anne-Çocuk Kart’ uygulamamızda olduğu gibi süt ve süt ürünleri reyonumuzda da geçerli olacak. Emekli vatandaşlarımız büyük geçim sıkıntısı yaşıyor. Onların hayatına her alanda dokunmaya, hayatlarını kolaylaştırmaya devam edeceğiz.”

Emekli Kart” uygulamasının başladığı 1 Mart’tan bugüne kadar 150 bine yakın emekli vatandaş kartlarını aldı. Emekli vatandaşlar, halihazırda vatandaşlara piyasaya göre daha uygun fiyatlar sunan Halk Ege Et marketlerinde kendilerine uygulanan ilave indirimle birlikte piyasanın yaklaşık yarı fiyatına alışveriş yapabiliyor. 

Güncel Haberler

Benzer Haberler

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz