”ASKIDA FATURA DAYANIŞMA KAMPAMYASI”

Kırşehir Belediyesi, “Askıda Fatura Dayanışma Kampanyası” ile ekonomik olarak zor günler geçiren ve su faturasını ödemekte güçlük çeken vatandaşlara Ramazan ayında da destek oluyor. 

Kırşehir’de ”ASKIDA FATURA DAYANIŞMA KAMPAMYASI”

İhtiyaç sahibi vatandaşlarla hayırsever vatandaşlar arasında köprü görevi gören ve Ramazan ayında da devam eden “Kampanyası” ile ilgili bir açıklama yapan Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, şunları söyledi: 

Askıda fatura dayanışması
''Askida Fatura Dayanişma Kampamyasi''

“Bilindiği üzere Kırşehir Belediyesi olarak ‘Askıda Fatura’ adıyla bir kampanya başlatarak ihtiyaç sahibi ailelerimiz ile hayırsever vatandaşlarımız arasında köprü görevi gören bir uygulamayı hayata geçirmiştik. Fatura kampanyamız ile isteyen hayırsever hemşehrilerimiz su faturasını ödeyemeyen ihtiyaç sahibi ailelerimizin su faturasını ödeyebiliyorlar. İçerisinde bulunduğumuz Ramazan ayı itibarı ile de hayırsever hemşehrilerimizi ve kurumlarımızı ‘Veren elin alan eli görmediği’ bu dayanışma kampanyamıza katılmaya davet ediyor, kampanyaya duyarlı olup dayanışma örneği sergileyen tüm hemşehrilerimize de teşekkür ediyorum.”  

Vatandaşlar, www.kirsehir.bel.tr adresinden Askıda sekmesine giriş yaparak kampanyaya katlım sağlanabilecek. 

Güncel Haberler

Benzer Haberler

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz